קצת על דיגיטל וויב

דיגיטל וויב מאז 2010, מתמחה בבניית אתרים, עיצוב אתרים, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט, החל מבניית אתרי תדמית, אתרים פרטיים וכלה בחנויות וירטואליות, פורטלים ארגוניים ועסקיים, בניית אתרים דינאמיים וממשקי ניהול תוכן בהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח.
אנו מציעים לקהל לקוחותינו, סל פתרונות מושלם ומקיף תחת קורת גג אחת.

למה לבחור בדיגיטל וויב?

תמיכה טכנית 24X7 כולל חגים

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק מענה מהיר ומקצועי. כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה!

מתחייבים ל 99.9% זמינות לשרתים שלנו

אנו מתחייבים ל-Uptime של 99.9% זמינות לשרתי ה-VPS והשרתים הייעודים שלנו.

מעבדים בהקצאה פרטית ומובטחת

כל השרתים שלנו מכילים מעבדי Intel® Xeon וזיכרונות ECC ייעודיים בהקצאה פרטית ומובטחת, עם ספקים כפולים וכתובת IP אישית.

מעל 10 שנות נסיון בתחום

במשך השנים, צברנו ניסיון רב בטיפול במגוון רחב של לקוחות עסקיים מתחומי פעילות שונים ומגוונים. הניסיון והגישה המיוחדת שלנו מכשירים אותנו להעניק טיפול מקיף וייחודי ומענה מושלם לכל לקוח, בכל תחום.

מגוון שירותים מדיגיטל וויב

בניית אתרים

אתר אינטרנט הוא תעודת זהות של העסק שלכם. הוא מייצג את השירותים והערכים של העסק שלכם. בנוסף, הוא מהווה אינטראקציה עם הלקוחות שלכם, אבל רגע, בשביל שיהיה כך חייבים לבנות אותו נכון, ולכן נכון זה דיגיטל וויב.

דפי נחיתה

עמודי נחיתה איכותיים וממוקדי מטרה הם סיבה עיקרית לשיווק אפקטיבי באינטרנט!. עמוד נחיתה שבנוי ומעוצב לפי מטרת הלקוח וצרכיו מוביל לעליה בכמות הלקוחות.

אחסון אתרים

דיגיטל וויב מציעה ללקוחתיה ממשק ניהול אחסון אתרים DIRECT ADMIN אשר הנו ממשק ניהול ושליטה מתקדם שפותח בכדי לספק מענה עבור פתרונות אחסון אתרים שיתופיים, שרתים וירטואליים ושרתים יעודיים.

מערכות ניהול

מערכת ניהול תוכן נועדה לפשט יצירה ותחזוקה של אתרי אינטרנט. בעזרת CMS ניתן לערוך, ליצור ולנהל תוכן, ללא יכולות טכניות מורכבות.

מיתוג עסקים

פתחת תיק ברשות המסים ? בהצלחה, רק אל תשכח שאתה צריך לוגו מתאים, ניירת עסקית, פריטי עיצוב מכירתי, שילוט, עיצוב אריזות וכרטיס ביקור. כל זה תוכל לעצב ולבנות בדיגיטל וויב.

תמיכה טכנית

דיגיטל וויב היא אבא ואמא לאתר שלך! אנחנו מספקים תמיכה טכנית 24 שעות ביממה למשך כל ימי השבוע כולל חגים! נציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולספק מענה מהיר ומקצועי. כל פניה תיענה ותזכה לתשומת הלב המלאה!

כל הזכויות שמורות לדיגיטל וויב ©